Consultatii cu parintii

Consultati programul pentru a afla cand puteti sta de vorba cu invatatorii si profesorii despre materia predata si despre comportamentul copilului dumneavoastra in anul scolar 2017-2018.

Invatatori

Apopei Elena – Joi, 12:00-13:00
Colteanu Elena – Vineri, 12:00-13:00
Constantinescu Corina – Luni, 12:00-13:00
Diaconu Ioana – Miercuri, 12:00-13:00
Dimulescu Dana- Marti, 12:00-13:00
Enache-Vasiliu Oana – Miercuri, 12:00-13:00
Hornet Eugenia – Luni, 12:00-13:00
Ionescu Ioana – Luni, 12:00-13:00
Kalamar Georgeta – Luni, 12:00-13:00
Marin Livia – Marti, 12:00-13:00
Matache Anca – Miercuri, 12:00-13:00
Merdescu Cristina – Marti, 12:00-13:00
Mihalache Camelia – Miercuri, 12:00-13:00
Negru Sanda – Marti si Miercuri, 11:50-13:00
Petrescu Mihaiela – Miercuri, 12:00-13:00
Postelnicu Iulia – Miercuri, 12:00-13:00
Vinatoru Julieta – Luni, 12:00-13:00
Vladescu Aura – Marti, 12:00-13:00

Profesori

Limba romana
Szin Diana – Luni, 16:30-17:20
Dogaru Angela – Miercuri, 17:25-18:15
Stanoiu George – Luni, 17:25-18:15
Matematica
Enache Doina – Luni si marti – 16:30-18:00
Neagu Emina – Joi, 16:30-17:20
Prodan Roxana Diana – Vineri, 15:30
Gidea Traian Cristian – Luni, 16:30-17:20
Fizica
Boc Liliana –Joi, 17:25-18:15
Marinescu Adrian – Luni, 17:25
Chimie
Musetescu Georgeta – Luni, 18:15
Biologie
Popescu Emanuela – Vineri, 17:25-18:15
Geografie
Mirea Simona – Luni, 18:15
Istorie
Stoenescu Mihaela – Joi, 18:15
Lemnaru Mihaela – Joi, 18:15
Cultura civica
Dinu Tudor – Vineri, 16:30
Cialicu Adrieana – Miercuri, 17:45-18:00
Religie
Mihai Marioara – Miercuri, 16:30-17:20
Caloian Dorin Mateut – Luni, 15:35-16:25
Lb. germana
Caliga Robert Andrei – Vineri, 16:30-17:20
Lb. franceza
Balta Silvia – Miercuri, 12:50-13:40
Limba engleza
Zirnea Loredana – Miercuri, 12:00-12:50
Bogdan Virginiana – Miercuri, 14:40
Stanciu Daniela – Vineri, 9:00-11:00
Galbeaza Alexandra – Miercuri, 9:40
Pirosca Andi – Miercuri, 10:50-11:40
Muzica
Popescu Liliana – Vineri, 17:20
Ed. plastica
Botezatu Ion – Marti, 18:15
Ed. tehnologica si TIC
Neica Manuela – Vineri, 16:35-17:20
Ed. fizica
Delcea Claudiu – Luni, 18:00
Sora Ana-Maria – Vineri, 16:30
Petre Stefan Adrian – Vineri, 16:30